Vítejte v uměleckém studiu

kdo jsme

Posláním designérského a dekoračního studia je odhalit kreativní potenciál každého klienta. Za tímto účelem pořádáme různé mistrovské kurzy a kurzy malby – krátké jednorázové kurzy a celé vzdělávací cykly navržené pro úplné ponoření se do profese umělce.

assorted-color pencil

jak probíhá mistrovská třída

Záznam

Přihlašujete se telefonicky, na Instagramu nebo prostřednictvím webu. Manažer upřesňuje všechny informace. Za časovou rezervaci platíte předem

Setkání

Přijdete v rezervovaný čas (nezdržujte se - zkrátí vám to čas ve studiu), poté vám vystavíme ochranu oděvu

Návštěva

Náš umělec vám podrobně vysvětlí, jak kreslit a doprovázet vás během mistrovské třídy. A fotograf natočí proces

Doručení

Dílo u nás necháte pár dní zaschnout, my ho překryjeme lakem, zabalíme a odešleme kurýrem (samoodběr je zdarma)

Co je pro nás nejdůležitější

white ceramic plate with paint brushes and paint brushes

Ve své každodenní práci se vedoucí uměleckého studia neochvějně drží firemních hodnot týmu:

Jsme otevřeni novým nápadům. Studentům nasloucháme stejně jako sledujeme nové trendy v oblasti umění. Taková strategie umožňuje škole zůstat mnohostranná, živá a zajímavá.
Jsme zodpovědní za to, co slíbíme. Je pro nás důležité, jak hodina končí pro každého konkrétního účastníka. A výsledek naší práce hodnotíme komplexně – podle vašich schopností, znalostí a emocí.
I v maličkostech se snažíme o ideál. Pečlivě vybíráme materiály a témata, připravujeme katalog příkladů pro každý vkus a snažíme se předvídat všechny nuance.

Proč je výhodné a pohodlné s námi spolupracovat:

V naší dílně vás naučí pracovat tak, že budete naslouchat především sami sobě a pomocí známých kresebných technik a principů vyjádřit svůj nápad. Všechny základní znalosti získáte přímo v praxi, bez nudných předchozích přednášek.